Skříně z masivu

Slevy

Novinky

Nábytek Provence
Skříně z masivu

Šatní skříně z masívu jsou běžnou součástí našich ložnic, dětských pokojů, předsíní nebo pracoven a proto jsme pro vás připravili širokou nabídku dřevěných skříni. Mezi prostorné a atraktivní patří šatní skříně z kolekce Deya. Tyto skříně jsou vyrobené v jednoduchém designu, který si najde místo ve starých chalupách, moderních domech i bytech. P...

Šatní skříně z masívu jsou běžnou součástí našich ložnic, dětských pokojů, předsíní nebo pracoven a proto jsme pro vás připravili širokou nabídku dřevěných skříni. Mezi prostorné a atraktivní patří šatní skříně z kolekce Deya. Tyto skříně jsou vyrobené v jednoduchém designu, který si najde místo ve starých chalupách, moderních domech i bytech. Prostorné skříně Deya jsou vyrobené z velice oblíbeného borovicového masivu jenž vyniká nádhernou kresbou dřeva a příjemnou dřevěnou vůní. Povrch je ošetřen bezbarvým ekologickým lakem, který nechá vyniknout krásu let přírodnho dřeva a zároveň jej chrání před vnějším poškozením.

Pro všechny milovníky dubového nábytku nabízíme masivní dubové skříně z kolekce Dekort, které vynikají svým precizním a velmi přesným spracováním dřeva. Masivní skříně z kolekce Dekort jako je skříň Atlanta nebo skříň Faro jsou ošetřeny kvalitním přírodním voskem a olejem.

Bílé skříně z kolekce Sweet Home osloví romantiky, kteří mají rádi venkovský nábytek našich babiček. Skříně z masivního dřeva v této kolekci Sweet Home nabízíme v kombinaci hnědé a bílé barvy nebo pouze bílé.  Rustikální skříně z masivního dřeva nabízí kolekce Mexicana. Skříně Mexicana vyniknou svým specifickým designem, který najdete zejména na španělském venkově.

Zobrazit

Skříně z masivu Počet produktů: 373

na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 373 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 373 položek