Nábytek z masivu

Slevy

Novinky

Nábytek Provence
Nábytek z masivu

Nábytek z masivu

chcete mít opravdu kvalitní nábytek z masívu, který bude stále moderní a bude odolávat módním trendům? Nevíte si rady s výběrem správného nábytku z masívu do Vaší ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje, jídelny či pracovny? Tak jste na správném místě! Nabízíme kvalitní postele z masivu, skříně z masivu, noční stolky z masivu...

Nábytek z masivu

chcete mít opravdu kvalitní nábytek z masívu, který bude stále moderní a bude odolávat módním trendům? Nevíte si rady s výběrem správného nábytku z masívu do Vaší ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje, jídelny či pracovny? Tak jste na správném místě! Nabízíme kvalitní postele z masivu, skříně z masivu, noční stolky z masivu, komody z masivu, židle z masivu, konferenční stolky z masivu, TV stolky z masivu, psací stoly z masivu, vitríny z masivu, botníky z masivu, lavice z masivu, rustikální nábytek a širokou škálu nábytku ze dřeva. Nábytek ze dřeva působí v interiéru velice esteticky a je vyhledávaný pro svou dlouhou životnost a nadčasový design. Obecně se zná, že masivní dřevo je staletími prověřený, velmi kvalitní a zdravotně nezávadný materiál určený pro širokou škálu použití. Nábytek z masivu, který nabízíme je vyroben z různých druhů masivních dřev, které jsou ošetřeny zdravotně nezávadnými prostředky, které nezatěžují životní prostředí. Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených klientů.

Zobrazit

Nábytek z masivu Počet produktů: 2094

Podkategorie

 • Předsíně a věšáky z masivu
 • Regály z masivu
 • Konferenční stolky z masivu
 • Stoličky a taburety z masivu
 • Kuchyňské lavice z masivu
 • Police z masivu
 • Židle z masivu

  Víte, že sezení se tvořilo jako určitý znak mocnosti? Neboť s postupným zavedením otopného systému došlo ve vyšších společnostech ke změnám způsobu bydlení a s tím byl tedy spojen i způsob sezení. Tehdy vznikaly první uzavřená ohniště do krbů či pecí, a navíc když dostaly obydlí první kamenné podlahy namísto prvotních hliněných, bylo třeba ochránit člověka od chladu od země, vznikly trůny, různé sedáky s vysokými opěradly a podnožníky. Panovníci byli zprvu obkládaní po stranách a za zády kožešinami a polštáři.

  Každé etapa v kulturních meznících lidstva dávala židlím jiný význam a měnila tudíž i jejich konstrukce. V dobách kdy byla v obydlích ještě podlaha hliněná, byly oblíbené trojnohé židle a až v dobách kamenných či dřevěných podlah se začaly užívat židle čtyřnohé.

  Na fotografii: Nábytek z kolekce KOLMAR.

 • Postele z masivu

  Jelikož každý člověk stráví až 1/3 života ležením, je třeba přikládat při výběru značnou pozornost na kvalitu postele. Jen tak dopřejete svému tělu potřebnou regeneraci a odpočinek, který si každý z nás zaslouží. Při výběru postele se zaměřte především na rám postele,  které by mělo být z kvalitního materiálu.  Každé lůžko by mělo splňovat veškeré nároky na pevnost, podporu a pružnost. Nejčastěji používaným a zároveň nejvíce vhodným materiálem pro výrobu opravdu kvalitní a odolné postele je dozajista masivní dřevo, které je navíc chráněno proti poškození, znečištění či vyblednutí lakem, mořením anebo voskem, který dodá dřevu sametový vzhled.

  Na relaxaci a regeneraci páteře a celého těla má vliv také dobře zvolený rošt a výběr jakostní matrace. Pokud je matrace velmi měkká anebo naopak tvrdá, je naše páteř nepřirozeně prohnutá a dlouhodobě se poškozuje, proto je důležité, aby si páteř při spánku ponechala správný tvar.

  Na fotografii: Nábytek z kolekce ŠUMAVA v barvě ořech.

 • Komody z masivu

  Komody z masívu, skřínky nebo prádelníky to je masivní nábytek, který potřebujeme prakticky v každém pokoji. Mezi nejoblíbenější komody do obývacího pokoje nebo pracovny patří komody z masivní břízy. Tyto břízové komody jako je komoda Feliciano z kolekce Rodan jsou vyrobené ze 100% masívu. Do ložnice nebo jídelny nabízíme masivní dubové komody a prádelníky z kolekce Dekort, které již v základu mají tiché dovírání. V dětském pokoji i předsíni jsou velkým pomocníkem komody a skřínky z masívu zkolekce Klasik, která oproti běžně dostupným komodám z masívu má zesílenou vrchní i spodní deskua to 2,5cm. Pro docílení venkovské romantiky u nás najdete bílé rustikální komody z kolekce Sweet Home, která je obdobou kolekce Mexicana. 

 • Knihovny z masivu

  Knížky lze považovat za jedny z nejlepších přátel člověka. Umožňují nám rozvíjet naši představivost a rozšiřovat naše obzory. Pro všechny milovníky literatury jsou knihovnyregály či police dokonce povinnými součástmi interiérového designu, bez nichž by se totiž sáhnutí po oblíbených literárních dílech mohlo změnit z jednoduché činnosti k chaotickému hledání knih ve všech koutech domu. V moderním aranžmá stále častěji nalezneme regály či knihovny z masivního dřeva, které se prezentují minimalistickými tvary. A co víc, tyto knihovny nemusí být vybaveny pouze policemi, ale mohou být opatřeny šuplíky, skříňkami či dokonce i výsuvnou deskou. Rovněž se liší i rozměry jednotlivých knihoven. Důležité však je, aby knihovny ladily s designem daného interiér.

  Na fotografii: nábytek z kolekce OSLO.

 • Skříně z masivu

  Šatní skříně z masívu jsou běžnou součástí našich ložnic, dětských pokojů, předsíní nebo pracoven a proto jsme pro vás připravili širokou nabídku dřevěných skříni. Mezi prostorné a atraktivní patří šatní skříně z kolekce Deya. Tyto skříně jsou vyrobené v jednoduchém designu, který si najde místo ve starých chalupách, moderních domech i bytech. Prostorné skříně Deya jsou vyrobené z velice oblíbeného borovicového masivu jenž vyniká nádhernou kresbou dřeva a příjemnou dřevěnou vůní. Povrch je ošetřen bezbarvým ekologickým lakem, který nechá vyniknout krásu let přírodnho dřeva a zároveň jej chrání před vnějším poškozením.

  Pro všechny milovníky dubového nábytku nabízíme masivní dubové skříně z kolekce Dekort, které vynikají svým precizním a velmi přesným spracováním dřeva. Masivní skříně z kolekce Dekort jako je skříň Atlanta nebo skříň Faro jsou ošetřeny kvalitním přírodním voskem a olejem.

  Bílé skříně z kolekce Sweet Home osloví romantiky, kteří mají rádi venkovský nábytek našich babiček. Skříně z masivního dřeva v této kolekci Sweet Home nabízíme v kombinaci hnědé a bílé barvy nebo pouze bílé.  Rustikální skříně z masivního dřeva nabízí kolekce Mexicana. Skříně Mexicana vyniknou svým specifickým designem, který najdete zejména na španělském venkově.

 • Rustikální nábytek
 • Boxy a truhly z masivu
 • Noční stolky z masívu
 • Toaletní stolky z masivu
na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 2094 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 2094 položek