Postele z masivu

Slevy

Novinky

Nábytek Provence
Postele z masivu

Jelikož každý člověk stráví až 1/3 života ležením, je třeba přikládat při výběru značnou pozornost na kvalitu postele. Jen tak dopřejete svému tělu potřebnou regeneraci a odpočinek, který si každý z nás zaslouží. Při výběru postele se zaměřte především na rám postele,  které by mělo být z kvalitního materiálu.  Každé lůžko by mělo splňovat veš...

Jelikož každý člověk stráví až 1/3 života ležením, je třeba přikládat při výběru značnou pozornost na kvalitu postele. Jen tak dopřejete svému tělu potřebnou regeneraci a odpočinek, který si každý z nás zaslouží. Při výběru postele se zaměřte především na rám postele,  které by mělo být z kvalitního materiálu.  Každé lůžko by mělo splňovat veškeré nároky na pevnost, podporu a pružnost. Nejčastěji používaným a zároveň nejvíce vhodným materiálem pro výrobu opravdu kvalitní a odolné postele je dozajista masivní dřevo, které je navíc chráněno proti poškození, znečištění či vyblednutí lakem, mořením anebo voskem, který dodá dřevu sametový vzhled.

Na relaxaci a regeneraci páteře a celého těla má vliv také dobře zvolený rošt a výběr jakostní matrace. Pokud je matrace velmi měkká anebo naopak tvrdá, je naše páteř nepřirozeně prohnutá a dlouhodobě se poškozuje, proto je důležité, aby si páteř při spánku ponechala správný tvar.

Na fotografii: Nábytek z kolekce ŠUMAVA v barvě ořech.

Zobrazit

Postele z masivu Počet produktů: 179

na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 179 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 179 položek