Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

Nábytek Provence

Průvodce výběrem té správné postele

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (34)
Postel je, troufáme si říct, nejdůležitější kus nábytku v bytě/domě. Podle vědeckých průzkumů v ní člověk stráví průměrně 7 let svého života. Proto doporučujeme výběr neuspěchat a vynaložit čas na výběr té správné postele.

Hromnice jsou první pomyslnou vlaštovkou jara.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (375)
I když to tak venku možná nevypadá, neboť příchod jara nám počasí venku nikterak nepřipomíná, je lidový svátek slavený 2. února – Hromnice právě jakousi první pomyslnou vlaštovkou jara. A i když je slunce ještě hodně vysoko a jen občas z poza mraky na nás pokukuje, zima určitě ještě nějaký čas nebude chtít předat vládu jaru. Přes to všechno nás toto období dokáže nabít energií a těšením se na přicházející jaro. Neboť právě v tomto období se začín
Smrkové a borovicové dřevo jsou přírodní produkty, o tom není pochyb a úplně normálním jevem je i jeho různorodost, strukturální a barevná jedinečnost či sukovitost. Každé přírodní dřevo však v průběhu času přirozeně vybledne, ztmavne či změní barvu (např. na červenou). Tomuto druhu dopadu na dřevo však nelze zabránit!
S příchodem září je tady s ním i nový školní rok. Pokud nevíte, jak vašim ratolestem toto dlouhé desetiměsíční období trochu zpříjemnit, obměňte nebo vylepšete jejich pokojíček vhodným nábytkem. Dětský pokoj je pro dítě nejen místem na spaní, hraní a na učení, ale je to rovněž prostor, ve kterém by se děti měly cítit bezpečně a příjemně. Máme tady pro vás 7 rad, kterými byste se měli při realizaci dětského pokoje řídit.

Barvy duhy

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (1475)
Snad odjakživa se lidé snažili vysvětlit vznik a princip duhy. Předvědecké vysvětlení byly velmi různorodé a duha byla pro některé národy znamením naděje a smíření, pro jiné symbolem démonických sil. Například podle Bible je duha symbolem božské dohody se Zemí o tom, že už nedojde k zhoubné potopě.

Pěstounská péče

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (541)
Pěstoun je povinen vykonávat osobní péči o nezletilé dítě v stejném rozsahu jakou vykonávají rodiče, ale právo spravovat jeho majetek má pouze v běžných věcech. Pokud nastane situace, že má pěstoun dojem, že rozhodnutí zákonného zástupce nezletilého dítěte v podstatných věcech není v souladu se zájmy nezletilého dítěte, může se domáhat, aby toto přezkoumal soud.

Provensálský nábytek WHITE HOME.

Přidal     NOVINKY      2 Komentářů  Zobrazení (1297)
Poněvadž víme, že jste si zamilovali provensálský styl bydlení, přinášíme na naše stránky bílý provensálský nábytek WHITE HOME, který vyniká prvky rustikálního stylu. Tento snový nábytek Vás přenese do romantického okolí francouzského venkova Provence. Kolekce WHITE HOME je stvořena pro ty, kteří obdivují rustikální nábytek v jasných barvách, jenž dokáže projasnit kterýkoliv interiér domova, chaty i chalupy.

Shawn Mendes - idol dívčích srdcí

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (1371)
Shawn Mendes je mladý talentovaný kanadský zpěvák. Narodil se v Torontu 8.8. 1998. Jeho celé jméno je Shawn Peter Raul Mendes a má mladší čtrnáctiletou sestri Aaliyah Nicole Maria Mendes. Mnoho lidí si láme hlavu nad původem jeho příjmení. Jeho prarodiče z otcovy strany žijí v Portugalsku.

Mrazivý březen

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (895)
Umlsaný kreativní zimní večer:)
13. prosince slaví svůj svátek všechny ženy a dívky s překrásným jménem Lucie. Toto jméno má ve světě také různé alternativy jako třeba Lucia či Luciana. Ženské křestní jméno Lucie patří k těm nejoblíbenějším křestním jménům u nás. Jméno Lucie má původ v latinském slově „lux „ (světlo). Jméno Lucie se tak tlumočí jako „světlá“ nebo „zářící“. S tímto jménem je rovněž spojená známá pranostika – Svatá Lucie noci upije, ale dne nepřidá.

Náš temperament II

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (769)
Jungova typologie temperamentu rozeznává dvě roviny chápání člověka, a to vztah k sobě samému a vztah k okolnímu světu. Charaktery pak člení do dvou základních skupin, a to na introverty, kteří jsou uzavření, nespolečenští, samotáři, málo vnímaví, pomaleji reagující. A dále pak na extroverty, kteří jsou naopak otevření, společenští, reagují rychle, i na velmi slabé podněty, také u nich rychleji dochází k inhibici a lepší snášenlivost bolesti.

I stromy mají svůj den

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (634)
Původ tohoto svátku začíná v USA konkrétně v Nebrasce. Tamní krajina byla prý asi před 150 lety bez stromů, a tak se rozhodnul jeden z osadníků J. Sterling Morton pěstovat odlišné stromy, keře a květiny. Nebyl však sadařem nýbrž novinářem. Dokonce byl i prvním vydavatel novin v tomto americkém státě. Jejich prostřednictvím objasnil spoluobčanům důležitost a smysl stromů pro život na zemi, a tím je motivoval k samotné výsadbě.

Ovlivňuje spánek kvalitu našeho života?

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (569)
Jak dlouho jste dnes spali? Dostatečně dlouho, anebo méně než je zdrávo? Zatímco výskyt různých civilizačních onemocnění se v posledních letech stupňuje, délka a kvalita spánku klesá. Je to náhoda?

Moderní dřevěný nábytek z kolekce DELGADO.

Přidal     NOVINKY      0 Komentářů  Zobrazení (870)
Zamilovali jste se do podmanivé vůně dřeva, které si pro Vás připravila samotná příroda? Máte rádi dřevěný nábytek s moderními liniemi, který navíc splňuje veškerá kritéria, co se kvalitního zpracování a dokonalého vzhledu týče? Tak vězte, že jste právě teď na tom správném místě. Pojďte, nakoukneme spolu pod pokličku moderního nábytku z nové kolekce DELGADO.

Kolekce METAL, nábytek který není obyčejný

Přidal     NOVINKY      0 Komentářů  Zobrazení (601)
Nábytek Metal byl vytvořen tak, aby svou nesmrtelnou ladností dodal vašemu domovu nezbytnou jiskru a šarm. Tento nábytek je velmi individuální, protože se v něm prolíná novodobá ladnost s osvědčenou grácií. A i když je tento nábytek velmi specifický, můžete si jej pořídit za velmi přiměřenou cenu.
Showing 1 to 15 of 77 (1 Pages)